קצת עלינו

 

עומר וקס, מייסד Smart&Safe

בשנות ה-80, הדוד שלי, אליעזר ברלינגר, נפטר מגליובלסטומה (סוג של סרטן מוחי).
הרופאים הבחינו בכך שגודל וצורתו של הגידול הסרטני, תואמים לממדים של טלפון סלולרי.
הרוס מהבשורה המרה שדודי עומד למות, הבנתי שהציבור הרחב אינו מודע לסכנות שהטלפונים הסלולריים מציבים בפנינו, ואינו יודע כיצד להשתמש בבטחה בטלפון הסלולרי.
החלטתי להקים חברה בשם Smart&Safe.
עיצבתי אוזניות עבור טלפונים סלולריים אשר מפחיתות את הקרינה האלקטרומגנטית (EMR או EMF) שנפלטת עקב שימוש במכשירים ניידים עד 98%, המבוססות על אוזניות אוויר חדשניות.
העיצובים שלי הופכים את הטלפונים הסלולריים ידידותיים וסביבה ובטוחים מקרינה.
עם הזמן, הוספתי מגוון פתרונות ומוצרים נוספים לשימוש יום-יומי, אשר נועדו להגן ולבלום קרינה מטלפונים סלולריים, אנטנות סלולריות, נתבי Wi-Fi, מכשירי מיקרוגל, ומכשירים נוספים שפולטים קרינת RF (קרינת גלי רדיו).
בנוסף, פיתחתי מוצרים ייחודיים עבור הגנה מפני קרינת ELF (קרינה בלתי מייננת בתדירות נמוכה) – קרינה הנפלטת ממכשירי חשמל, לוחות חשמל ביתיים ותעשייתיים, רשתות חשמל במתח גבוה, שנעים ומרכזי אנרגיה.
הקמתי חברת ייעוץ המתמחה בייעוץ מקצועי בנושאי שדות אלקטרומגנטיים. החברה מעסיקה מהנדסים מומחים בתחום התאימות האלקטרומגנטית ומבצעת סימולציות להרחבת השדה המגנטי. בנוסף, החברה מלווה פרויקטים רבים בהיבט הקרינה האלקטרומגנטית.
החברה היא אחת מהמובילות בתחום ועוסקת, בין היתר, בעבודה מול מתקנים צבאיים, מוסדות ציבור, חינוך לילדים ונוער, מתקני תעשייה, מסחר ומשרדים, בתים פרטיים ודירות מגורים.
כמו כן, החברה מלווה פרויקטים בתחום התחבורה החשמלית בנושאי מפגעי קרינה כגון רכבים חשמליים, אוטובוסים, תחבורה ציבורית המונעת בחשמל ורכבות קלות.
מטרתנו העיקרית היא להציל חיי אדם ולהעלות את מודעות הציבור בכל הקשור לסכנה מקרינה אלקטרומגנטית בהסתמך על עיקרון עדיף להיזהר מאשר להצטער".

 

ניו פילד בע"מ המפיצה המורשת של ®Smart&Safe חברה המתמחה בפתרונות הגנה מקרינה אלקטרומגנטית ומעסיקה בודקי קרינה מוסמכים מהמשרד להגנת הסביבה, מהנדסים ומומחים מהמובילים בתחומם.
מוצרי חברה מוגנים ברישום פטנט.

החברה עומדת בדרישות איכות בינלאומיות ISO1404 ו-ISO9001 ומכון התקנים הישראלי, ומקפידה על איכות המוצרים ורמת שירות בלתי מתפשרים.

בשנים האחרונות ממליצים מכוני המחקר ומשרדי הבריאות ברחבי העולם להגביל את השימוש בטלפונים סלולריים לילדים ובני נוער וממליצים על הרחקת מכשיר הטלפון מהגוף ובפרט מהראש. מאחר והגבלה של הטלפון הסלולרי היא כמעט אינה מעשית נדרש פתרון המאפשר את השימוש בטלפון הסלולרי לצורך שיחות והאזנה למוסיקה וכל זאת מבלי לפגוע בבריאותנו.

בבדיקות שנערכו ע"י מעבדות EMI Test Labs Ltd – מעבדות המתמחות בבדיקות קרינה המאושרות ע"י ה- FCC ומקבילתן האירופאית ה-EMCC נמצא כי שימוש באוזנית אוויר ®EchoTubeZ מפחית את הפרמטרים של הקרינה האלקטרומגנטית בשיעור של כ-98%!

 


x

#{title}

#{text}

#{price}